13.11.2015 - ОГОЛОШЕННЯ (про зміну бланків декларацій про готовність об’єкта до експлуатації)

 

Рівненський центр надання адміністративних послуг повідомляє, що з 07.11.2015 року змінено бланки декларацій про початок підготовчих та будівельних робіт, а також бланки декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.

Підставою даних змін є набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 879 «Про внесення змін до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт і визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 880 «Про внесення змін до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».

Водночас, повідомляємо, що нові бланки декларацій розміщені на офіційному веб-сайті Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному (http://cnap.rv.ua/) в розділі «За сферами надання» (Будівництво – декларації), або у розділі «За суб’єктами надання» (Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг – регіональні – Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області), або роздруковані примірники відповідних декларацій можливо отримати на рецепції Центру за адресою: м. Рівне, вул. С.Бандери, 59.


м. Рівне, Центр надання адміністративних послуг, 2019