Друк

Доступ до публічної інформації

Положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному

Регламент Центру надання адміністративних послуг у м.Рівному

Регуляторна політика

 

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Рівному - це виконавчий орган Рівненської міської ради. Дозвільний центр утворений відповідно до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", є складовою частиною центру надання адміністративних послуг. Через центр надання адміністративних послуг суб'єктам звернень надаються адміністративні послуги, визначені рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 16.10.2014 № 141.

Рішенням Рівненської міської ради від 08.11.2013 № 3507 функції з керівництва та відповідальність за організацію діяльності центру надання адміністративних послуг покладено на Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.

Основним завданням центру є :

  1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень.

  2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

  3. Надання суб'єктам звернень вичерпної інформації та консультацій про вимоги та порядок надання адміністративних послуг.

  4. Прийняття від суб'єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб'єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.

  5. Виконання делегованих органам місцевого самоврядування державою повноважень з організаційного забезпечення надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг.

  6. Здійснення контролю за додержанням суб'єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

  7. Забезпечення поширення інформації про порядок надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, що належать до адміністративних послуг.

Виходячи з поставлених завдань, в центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів.

Основними принципами роботи центру є ввічливе ставлення до кожного відвідувача, розуміння проблем з якими звертаються до нього відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх вирішення.

В центрі надання адміністративних послуг прийом суб'єктів звернень здійснюють :

з питань надання адміністративних послуг - представники адміністративних органів та адміністратори центру надання адміністративних послуг

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному :

Понеділок: з 9.00 до 16.00

Вівторок: з 9.00 до 20.00

Середа: з 9.00 до 16.00

Четвер: з 9.00 до 20.00

П’ятниця: з 9.00 до 16.00

Субота: з 9.00 до 16.00

Вихідні дні: неділя, святкові та неробочі дні.

Діяльність Центру надання адміністративних послуг у м.Рівному постійно вдосконалюється. Ми прагнемо зробити його роботу максимально ефективною та зручною для кожного з Вас.

Свої побажання, скарги та пропозиції, щодо організації роботи центру та підвищення якості надання послуг, а також, заяви та додані документи для отримання адмінпослуг, просимо Вас надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за телефонами керівнику Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному – Герману Віталію Ігоровичу (0362) 648-955, адміністраторам (0362) 648-933, 648-929 та в офіційних групах у соціальній мережі Facebook Герману Віталію Ігоровичу

Усі Ваші побажання будуть узагальнені і обов’язково враховані в подальшій роботі.

Поштова адреса Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному :

33028, м. Рівне, вул. Майдан просвіти 2

Поштова адреса територіального підрозділу центру надання адміністративних послуг з питань надання адміністративних послуг, які надаються управлінням Держземагенства у м. Рівному:

33028, м. Рівне, вул. Лермонтова, 6, І поверх, каб. 106. Телефон (0362) 62-05-04.

м. Рівне, Центр надання адміністративних послуг, 2019